Prihlásenie pobočky Registrovať nový účet Úvod, demá nástrojov

Úvod do nášho partnerského systému

S nasím programom pobočiek môžeš ľahko a jednoducho speňažiť svoju návštevnosť webovej stránky. Nemusíš urobiť nič iné, ako poslať návštevníkov na jednu z naších online erotických webových stránok: budeš za to dostávať doživotne podiel z ich výdavkov! Priťahuj pozornosť tvojich návštevníkov s našimi rôznymi interaktívnymi promocionálnych nástrojov, vlož bezplatné ukážky videí a zoznamov izieb na tvoju webovú stránku! Možnosti sú obmedzené iba tvojou fantáziou!

Ak ešte nemáš vlastnú webovú stránku, teraz máš výborný dôvod pre začiatok - nepotrebuješ nijaké technické vedomosti, my ti zabezpečíme všetky potrebné nástroje, hotové na používanie a aj ti pomôžeme pri začínaní tvojho online obchodu!

Interaktívne nástroje

Iframe živý zoznam

Pomocou nástroja Iframe Live List môžeš vložiť zoznam našich live účinkujúcich na svoju webovú stránku. Môžeš používať statické alebo rozbaľovacie režimy displeja. Pre voľbu nástrojov môžeš nájsť aj ďalšie šablóny v rozbaľovacom menu.

Iframe video list

With the Iframe Video List tool, you can embed a list of our recorded videos to your webpage. You can use static or scrolled display modes. You can find additional templates in the tool selector dropdown.

Category widget

Widget kategórií zobrazí zoznam online cam tematických skupín pre obohatenie tvojich webových stránok. Návštevníci budú presmerovaní do online show podľa ich chuti. Vyber si zo širokej škály šablón pre vytvorenie jedinečného designu tvojej webovej stránky!

Thumbnail Rotator

Pútaj pozornosť svojich návštevníkov fascinujúcim thumbnail rotátorom. Môžeš upraviť veľkosť a počet obrázkov, vybrať prechodný efekt pre súlad s tvojou webovou stránkou.

Slide up ad

Tieto slide up reklamy vyzerajú ako správy s oznámením o populárnych online chat aplikáciách, a budú určite pútať pozornosť návštevníkov. Môžeš si vybrať z rôznych šablón a niekoľko posuvných metód.

Targeted text link

Vlož krátke textové odkazy na svoju webovú stránku, upútaj pozornosť návštevníkov tak, aby sem klikli. Môžeš používať lokalizované texty, texty propagujúce náhodných účinkujúcich, statické promo texty alebo všetky z týchto náhodne.

Tagcloud

Zvyšuj interaktivitu klientov svojej webovej stránky vložením upraveného tagcloudu. Jednoduchý tagcloud sa stal klasickým elementov moderných webových stránok. V oblaku je popularita každého tagu reprezentovaná farbou a veľkosťou.

Indikátor stavu účinkujúceho

Okoreň si posty svojich účinkujúcich s indikátorom stavu účinkujúcich! Pri vytváraní webstránky pre fanúšikov, komentáre v blogoch alebo písanie na webboardy, pripoj indikátor stavu účinkujúcich, aby sa tvoja správa stala interaktívnou. Ak chceš používať tento nástroj, musíš zadať najprv meno konkrétneho účinkujúceho.

Voľný prúd nástrojov

Slide up ad with free stream

Tieto slide up reklamy vyzerajú ako správy s oznámením o populárnych online chat aplikáciách, a budú určite pútať pozornosť návštevníkov. Môžeš si vybrať z rôznych šablón a niekoľko posuvných metód.

Falošný videochat

Falošný videochat nástroj s vloženým live streamom a interaktivitou zobrazujúcou chat správy je skutočným magnetom návštevníkov. Vyber si šablónu, ktorá je najvhodnejšia pre tvoju webovú stránku.

Embeddable free stream

Najjednoduchšia verzia vloženého videostreamu umožňuje plnú flexibilitu, môžeš si vytvoriť svoj vlastný promočný nástroj a umiestniť ho kdekoľvek na tvojej webovej stránke. Vyber si veľkosť videostreamu a vytvor si svoj nástroj snov!

Bannery

Bannery pre členov

Vlož bannery na svoju webovú stránku! Vyber si preferovanú veľkosť a prezri si katalóg pomocou tagov! Môžeš získať kód pre vloženie bannera klinutím, alebo získaj rotátor bannerov zvolením bannera náhodným spôsobom na základe vybraných tagov.

Bannery pre účinkujúcich

Propaguj APN pre účinkujúcich a štúdie, vlož bannery účinkujúcich na svoju webovú stránku! Vyber si preferovanú veľkosť a prezri si katalóg pomocou tagov! Môžeš získať kód pre vloženie bannera klinutím, alebo získať rotátor bannerov zvolením bannera náhodným spôsobom na základe vybraných tagov.

Bannery pre pobočky

Odkazuj na partnerov pomocou partnerských bannerov! Vyber si preferovanú veľkosť a prezri si katalóg pomocou tagov! Môžeš získať kód pre vloženie bannera klinutím, alebo získať rotátor bannerov zvolením bannera náhodným spôsobom na základe vybraných tagov.

Špeciálne nástroje

Hosťujúce galérie

Oživ svoju webovú stránku s galériou šablón našich hostes Účinkujúcich. Nikto neodolá dokonalým tvarom. Už sme ti pripravili rôzne šablóny, stačí si len vybrať spomedzi nich. Môžeš prispôsobiť svoje galérie použitím jazyka alebo filtrov tagov.

Jumpsite šablóny

Stačí si len zvoliť cool doménu a nahrať našu "falošnú stránku" k nej. Tieto vkusne vytvorené stránky s drsným erotickým podtónom môžu ľahko upútať pozornosť. Môžeš prispôsobiť, aký typ účinkujúcich by si rád videl na našej "falošnej stránke".

Kolotoč obrázkov

A nakoniec, populárny flash carousel so sexy obrázkami. Oživ svoju stránku s dymanickým flash kolotočom! Prispôsob ho k svojim požiadavkám. Vyber si svoju preferovanú kampaň. Uprav tagový filter, ovládané jazyky a jeho veľkosť.