Partnerské přihlášení Registrovat nový účet Začínáme, ukázky nástrojů

Úvod do našeho partnerského systému

S naším partnerským programem můžete jednoduše vydělat na návštěvností Vaší stránky. Stačí, když nasměrujete návštěvníky na jednu z našich online erotických streaming webstránek a získáte podíl z jejich útrat - doživotně! Vaše návštěvníky určitě zaujme náš rozmanitý výběr interaktivních promo nástrojů, vkládání bezplatných video streamů a seznamů pokojů na Vaší stránku! Možnosti jsou neomezené!

Pokud stránku ještě nemáte, je nejvyšší čas začít - nepotřebujete žádné technické dovednosti, poskytujeme požadované nástroje a pomůžeme Vám nastartovat Váš online byznys!

Interaktivní nástroje

Iframe live seznam

Prostřednictvím nástrojů Iframe Live List můžete vkládat seznamy Vašich vystupujících naživo přímo na Vaši stránku. Můžete použít statický nebo skrolovací zobrazovací režim. Další šablony naleznete v seznamu nástrojů.

Iframe video list

With the Iframe Video List tool, you can embed a list of our recorded videos to your webpage. You can use static or scrolled display modes. You can find additional templates in the tool selector dropdown.

Widget kategorie

Widget kategorií poskytuje seznam online kam. tematických skupin, které obohatí Vaši stránku. Návštěvníci budou směrováni na online vysílání podle jejich preferencí. Vyberte si ze široké nabídky šablon pro design Vaší stránky!

Rotátor náhledů

Získejte návštěvníky zajímavým interaktivním rotátorem náhledů. Můžete měnit jeho velikost a počet obrázků a vybrat speciální efekty pro design Vaší stránky.

Vysouvací reklama

Tyto vysouvací inzeráty připomínají notifikace populárních online chat aplikací, a určitě si získají pozornost Vašich návštěvníků. Můžete si vybrat ze široké nabídky šablon a různých typů vysouvání.

Cílený textový odkaz

Vložte krátké textové odkazy na Vaši stránku, upoutáte tak pozornost Vašich návštěvníků. Můžete použít lokalizované texty, texty propagující náhodné modelky, statické promo texty, nebo všechno najednou.

Tagcloud

Zvyšte interaktivitu zákazníků Vaší stránky! Využijte vkládaný a invididualizovaný tagcloud! Jednoduchý tag cloud se stal klasickou součástí moderních webstránek. Popularita každého tagu je znázorněna prostřednictvím jejich velikosti a barvy.

Indikátor statusu modelky

Okořeňte příspěvky Vašich modelek pomocí speciálního indikátoru! Když vytvoříte fanouškovskou stránku, publikujete na blozích nebo fórech, připojte tento indikátor a Vaše zpráva se stane interaktivní. Pokud chcete využívat tuto možnost, zadejte jméno konkrétního vystupujícího.

Bezplatné nástroje streamu

Vysouvací reklama s bezplatným streamem

Tyto vysouvací inzeráty připomínají notifikace populárních online chat aplikací, obsahují vkládací live stream, což zvyšuje jejich atraktivitu. Můžete si vybrat ze široké nabídky šablon a různých typů vysouvání.

Smyšlený videochat

Funkce smyšlený videochat s vkládatelným live streamem a interaktivitou chatu, je pro návštěvníky opravdovým magnetem. Vyberte si šablonu pro design Vaší stránky.

Vkládatelný bezplatný stream

Základní verze vkládatelného videostreamu umožňuje plnou flexibilitu. Můžete vytvářet vlastní design promo nástrojů, a vkládat je na svoji stránku. Zvolte velikost videostreamu a vytvořte nástorj snů!

Bannery

Bannery pro členy

Integrujte bannery do Vaší stránky! Vyberte požadovanou velikost a prohlížejte katalog podle tagů! Kód na vkládání bannerů získáte kliknutím na ně, nebo získejte rotátor bannerů, který bannery vybírá náhodně podle zvolených tagů.

Bannery pro vystupující

Informujte o APN a jejich modelkách a studiích, integrujte bannery modelek na Vaší stránku! Vyberte požadovanou velikost a prohlížejte katalog podle tagů! Kód na vkládání bannerů získáte kliknutím na ně, nebo získejte rotátor bannerů, který bannery vybere náhodně podle zvolených tagů.

Bannery pro partnery

Využijte partnerské bannery! Vyberte požadovanou velikost a prohlížejte katalog podle tagů! Kód na vkladání bannerů získáte kliknutím na ně, rotátor bannerů zas bannery vybere náhodně na základě zvolených tagů.

Speciiální nástroje

Hostované galerie

Vytuňte svůj web galerií našich nejvíc sexy modelek. Nikdo neodolá těm úžasným křivkám. Máte velký výběr, stačí si vybrat tu oblíbenou. Galerie si můžete upravit použitím jazykových nebo typových filtrů.

Šablony jumpsite

Vyberte zajímavou doménu a nahrajte na ni naši "fake site". Tyto atraktivní stránky s erotickým nádechem přilákají pozornost rychle a jednoduše. Typy modelek, které chcete na Vaši "fake site" vidět, si můžete sami vybrat.

Obrázkový kolotoč

A nakonec populární flash kolotoč se sexy obrázky. Zkrášlete svoji stránku s dynamickým flash kolotočem. Můžete si ho přizpůsobit podle Vašich požadavků. Zvolte si kampaň, upravte filter tagů, mluvené jazyky a velikost.